Surat, Gujarat
GST No. 24AETFS5079Q1ZV
Call 0804821325794% Response Rate
Send Enquiry









| Power | 30 W |
| Usage/Application | For all metal |
| Brand | Sparkle |
| Capacity | 30w |
| Model Name/Number | Ozone 30w |
| Weight | 50 kg |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Marking Speed | 8000 mm/s |
| Marking Speed Capacity | 8000 mm/s |
| Laser Type | Fiber Laser |
| Usage/Application | Laser Hallmarking |
| Marking Depth | 0.01 ~ 0.3 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220V |
| Marking Area | 110 mm X 110 mm |
| Laser Wave Length | 1064 nm |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details