Surat, Gujarat
GST No. 24AETFS5079Q1ZV
Call 0804821325794% Response Rate
Send Enquiry







| Automation Grade | Automatic |
| Cooling Mode | Air Cooling |
| Output Power | 30 W |
| Marking Area | 150 x 150 mm |
| Brand | sparkle |
| Marking Depth | 0.2 mm |
| Voltage | 220 V |
| Material | Metal |
| Laser Wavelength | 1064 nm |
| Marking Speed | 7000 mm/s |
View Complete details